Ispiši ovu stranicu

Travnik upisao tri boda protiv Novog Travnika

14 Kolovoz 2016

Novi Travnik je kao formalni domaćin na Piroti dočekao NK Travnik, a na kraju su Travničani slavili pobjedu od 2:0.

Zasluženo je Travnik stigao do tri boda u ovom meču. Iako sve do finiša golova nije bilo, prilika jeste, a na kraju tri boda je osvojio Travnik. Prvo poluvrijeme je donijelo nekoliko pokušaja na obje strane, ali golova nije bilo. Ipak, u nastavku je Travnik stigao do dva gola i pobjede. Igrala se 68. minuta kada je Čivić doveo Travnik u prednost, da bi u 90. minuti Jusufbašić realizovao penal za konačnih 2:0. Do kraja su dva igrača Novog Travnika dobila crvene kartone. Jusić i Hafizović su morali ranije pod tuš, pa je do kraja ostalo 1:0 za Vezire.

Prva liga FBiH, 2. kolo: Novi Travnik - Travnik 0:2 (Čivić 68', Jusufbašić 90'p)

NOVI TRAVNIK: Palalić, Hafizović, Jusić, Mehić, Grebenar, Seferović, Jurčević, Mamuša, Vujica, Tabaković, Jaganjac.

TRAVNIK: Nurković, Nuhić, Kovač, Čurić, Đogić, Jusufbašić, Pekija, Goloman, Fejzić, Fazlić, Čivić.