.

Uskoplje danas domaćin konferencije “Kvalitetno obrazovanje kao ključ održivog razvoja”

15 Ožujak 2024

Danas, 15.ožujka 2024. godine Srednja škola Uskoplje biti će domaćin panel konferencije “Kvalitetno obrazovanje kao ključ održivog razvoja”. Na konferenciji sudjeluju ministar Bojan Domić, predstavnici firme DomNet Uskoplje, Marinko Krajina i Branko Ivičević.

Konferencija, koja je inicijativa Županijske organizacije Mladeži HDZ-a BiH, tematizirat će obrazovni sustav naše županije, s posebnim naglaskom na istraživanje novih mogućnosti za stjecanje znanja i kompetencija mladih ljudi u našim općinama.

Cilj same konferncije jest podizanje svijesti o reformi obrazovanja na način usklađivanja obrazovnog sustava, nastavnih planova i programa prema potrebama tržišta rada, te važnost suradnje škola s vanjskim suradnicima u vidu “učenja kroz praksu”, što smatramo ključnim elementom strukovnog obrazovanja naših mladih sugrađana i razvoja njihovih vještina u poduzetničkom duhu.

Može biti slika sljedećeg: tekst

 

IMPRESSUM

Udruga za humani i održivi razvoj Klik
Web portal Travnički vjesnik

Email: info@travnicki.ba
Web: www.travnicki.ba

 

 

Web & CMS podrška
nesa